Музичні інструменти

Навіть за межами нашої планети музика продовжує надихати і заспокоювати. Канадський астронавт Кріс Хедфілд чудово продемонстрував це, зігравши пісню на Міжнародній космічній станції на гітари, яку він тримав на борту в розважальних цілях.
Гітара це універсальний музичний інструмент, який посідає особливе місце в різних жанрах, зачаровуючи меломанів по всьому світу.
Без сумніву, гітара є одним з найулюбленіших інструментів і має величезну кількість прихильників у всьому світі.
За статистикою, у світі налічується близько 700 мільйонів гітаристів, які грають в різних жанрах та стилях, від джазу, блюзу та фанку до важкого року.
Щиро запрошуємо на навчання до Мистецької школи N1 за фахом “ГІТАРА/ЕЛЕКТРО-ГІТАРА”.
Три цікавих факти про бандуру:
1. Бандура – мандрівниця крізь століття:
Історія з глибини віків: Її коріння сягають далекого минулого, згадки про бандуру зустрічаються ще в літописах 15-го століття.
За свою багату історію бандура зазнала безліч змін.
За часів козацтва вона стала символом української волі та нескореності.
2. Бандура – універсальний інструмент:
Завдяки щипковому та ударному способам гри, бандура має широкий діапазон звучання. Вона може імітувати звучання оркестру.
На бандурі можна виконувати твори різних жанрів. Її можливості вражають та надихають композиторів на створення нових шедеврів.
3. Бандура – амбасадорка української культури:
Стала невід’ємною частиною української культури. Її зображення можна зустріти на картинах, у скульптурах, вишивках та інших творах мистецтва.
Бандура – це не просто музичний інструмент, це символ української ідентичності, стійкості та незламності. Її звучання надихає, єднає та дарує віру в краще майбутнє.
Бандура – це не просто інструмент, це голос української душі. Вона житиме вічно, доносячи до світу нашу багату культуру, силу та непереборну жагу до свободи.
Щиро запрошуємо на навчання до Мистецької школи N1 за фахом “БАНДУРА”.
Фортепіано називають королем музичних інструментів!
Воно удостоїлося цього звання з безлічі причин.
Наприклад, за його тональний діапазон
(він охоплює весь спектр звучання всіх інструментів в оркестрі, від найнижчої ноти басового фагота до верхньої ноти флейти-пікколо), за здатність одночасно виконувати і мелодію, і акомпанемент (спробуйте-но зробити це, наприклад , на флейті), і за його найширший динамічний діапазон.
Крім того, це найбільший музичний інструмент (виключаючи орган), самий цікавий і багатоплановий щодо виконавських прийомів і звучання.
Скоріш записуйся на навчання до
Мистецької школи N1 за фахом
“ФОРТЕПІАНО” або “СИНТЕЗАТОР”.
Баян та акордеон – інструменти, що особливо близькі українському народові. Вони здатні відобразити у своїх звуках усю гаму почуттів: від радості до туги, від ніжності до палкої енергії. 
Запрошуємо на навчання за фахом “Баян/Акордеон”